Wyniki październikowego turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek, 26 października b.r. rozegrano ósmy turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. 

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8’+3″ udział wzięło 16 zawodników. Zwycięstwo  z dorobkiem 6 punktów odniósł Szymon Banach, który wyprzedził Karola Stanisławskiego – 5 punktów i Kamila Żurawskiego –  4,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfował Jan Kabziński – 4 punkty; do lat 14 Mateusz Żurawski – 2,5 punktów, do lat 10 Karol Stanisławski, zaś do lat 8 Aleksandra Łukasik – 2 punkty.  

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się 30 listopada b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju

Klasyfikacja indywidualna po 8 turniejach

Klasyfikacja drużynowa (par) po 8 turniejach