Wyniki pierwszego listopadowego turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek, 7 listopada b.r odbył się pierwszy w tym miesiącu turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem P 10′, w których udział wzięło 13 zawodników zwycięstwo z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Wiesław Banach. Wyprzedził on Łukasza Bardeli, który zgromadził również 6,5 punktów oraz Szymona Banacha – 5 punktów. W klasyfikacji kobiet najlepszą była okazała się Agata Wesołowska, która zgromadziła 2,5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 10 był Wojciech Kukorowski – 4 punkty. Wśród juniorów do lat 14 triumfował Maksymilian Łepski – 3,5 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach. Następny turniej z cyklu GP (P 7’+3″) już w najbliższy piątek, 14 listopada b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XVI turnieju szachów szybkich P 10′ – Gniezno, 07.11.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 17 turniejach