Wyniki pierwszego majowego turnieju „blitza” GP Dyrektora MOK

W piątek, 13 maja b.r. rozegrano 9 tegoroczny turniej szachów błyskawicznych w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund, tempem P 5′. W gronie 9 uczestników zwyciężył Paweł Nawrocki, który wyprzedził Szymona Banacha – obaj po 11 punktów oraz Dawida Romańskiego – 10 punktów. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który rozegrany zostanie w dniu 20 maja z udziałem gości z Radviliskis i Esztergom. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także:

Wyniki IX turnieju szachów błyskawicznych GP Dyrektora MOK – Gniezno, 13.05.2016 roku

Klasyfikacja generalna po 9 turniejach