Wyniki pierwszego majowego turnieju szachów szybkich GP Dyrektora MOK

W piątek, 6 maja b.r. rozegrano piąty tegoroczny turniej szachów szybkich w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 8’+3”. W gronie 10 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6,5 punktów Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha – 6 punktów oraz Kamila Żurawskiego – 4,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 13 maja b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także: 

Wyniki V turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich – Gniezno, 6.05.2016 roku

Klasyfikacja indywidualana po V turniejach

Klasyfikacja drużynowa po V turniejach