Wyniki pierwszego październikowego turnieju szachów szybkich GP MOK

Dwunastu zawodników wzięło udział w turnieju szachów szybkich, który odbył się piątek, 7 października w ramach rozgrywek GP o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie. Po rozegraniu 7 rund tempem 8’+3” na ruch pierwsze miejsce zajął, gromadząc 6 pkt.  Piotr Kamiński, który wyprzedził Mirosława Sobczaka– 5,5 pkt. i Maksymiliana Łepskiego– 4,5 pkt.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski

Za tydzień, 14 października kolejny, piątkowy turniej szachów szybkich, na który serdecznie zapraszamy. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45.

Zobacz także:

Wyniki VII turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich-Gniezno 07.10.2016

Klasyfikacja indywidualna po VII turniejach

Klasyfikacja drużynowa po VII turniejach

Więcej zdjęć z turnieju-K.SZ.