Wyniki pierwszego po wakacjach turnieju piątkowego blitza

W piątek, 25 września b.r. odbył się siódmy i zarazem pierwszy po wakacjyjnej przerwie turniej szachów błyskawicznych (P 5′) w ramach rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK 2015. 

Tym razem zawody rozegrano systemem kołowym (2×7 rund). W gronie 12 zawodników z dorobkiem 12,5 punktów zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Mirosława Sobczaka – 11,5 punktów i Szymona Banacha – 10,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następne zawody z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK rozegrane zostaną w piątek, 9 października. Będzie to turniej szachów szybkich (P 8’+3″). Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VII turnieju szachów błyskawicznych (P 5′) GP Dyrektora MOK, 25.09.2015 r. 

Klasyfikacja generalna po VII turniejach