Wyniki pierwszego turnieju GP o Koronę Chrobrego i zaproszenie na drugi

Zamieszczamy wyniki pierwszego turnieju rozegranego w ramach Internetowego Grand Prix o Koronę Chrobrego oraz zapraszamy do wzięcia udziału w drugim turnieju, który rozegrany zostanie w jutrzejszą niedzielę, 5 kwietnia b.r. w godzianach 18.00-20.00.

 

Jednocześnie pragniemy przestrzec przed korzystaniem z silników szachowych czy też innych niezgodnych z regulaminem sposobów wspomagania. Z przykrością informujemy, że w pierwszym turnieju miała miejsce taka właśnie niesportowa sytuacja. W konsekwencji po zakończonej, sobotniej rywalizacji konto jednego z uczestników zostało zbanowane przez administratora portalu liechess.com, a tym samym zakończył on udział w naszym GP.

Zobacz także:

Klasyfikacja generalna GP

I turniej – strona na Lichess

II turniej – zapisy na Lichess