Wyniki pierwszego z kwietniowych turniejów GP Dyrektora MOK

W piątek, 8 kwietnia b.r. rozegrano trzeci tegoroczny turniej szachów szybkich w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. 

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 8’+3”. W gronie 10 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Szymon Banach, który wyprzedził Kamila Żurawskiego – 4,5 punktów oraz Mateusza Żurawskiego – 4 punkty. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 15 kwietnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także: 

Wyniki III GP Dyrektora MOK w szachach szybkich – Gniezno, 8.04.2016 roku

Klasyfikacja indywidualana po III turniejach

Klasyfikacja drużynowa po III turniejach