Wyniki piątkowych turniejów w Miejskim Ośrodku Kultury

W piątek, 7 czerwca b.r. odbył się jedenasty turniej XV, jubileuszowej edycji Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w grze błyskawicznej. Tym razem turniej rozegrano systemem kołowym na dystansie 9 rund w tempie po 3 minuty + 2 sekundy za posunięcie dla zawodnika. W gronie 10 zawodników zwycięstwo z kompletem 9 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – 8 punktów oraz Wiesława Banacha – 6,5 punktów. Najlepszą kobietą turnieju okazała się juniorka Zuzanna Szeląg, która zgromadziła 3 punkty. Wśród juniorów do lat 18 zwycięzcą został Szymon Banach z dorobkiem 5 punktów.

W tym samym czasie rozegrany został kolejny turniej z cyklu Grand Prix szkółki szachowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Rozgrywki te przeznaczone są dla juniorów do IV kategorii szachowej włącznie. Tym razem na starcie stanęło 5 młodych adeptów królewskiej gry. Po rozegraniu 5 rund tempem po 15 minut dla zawodnika okazało się, że triumfatorem został Wojciech Kukorowski, który zdobył 4,5 punktów i wyprzedził Jana Kukorowskiego – 3,5 punktów i Mateusza Żurawskiego – 3 punkty. 

Zobacz także:

Wyniki XI turnieju Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK w grze błyskawicznej (P 3’+2″) – 7.06.2013 r.

Klasyfikacja generalna Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK w grze błyskawicznej po 11 turniejach

Wyniki XI turnieju o Puchar Granad Prix szkółki szachowej Dyrektora MOK – 7.06.2013 r.

Klasyfikacja generalna Grand Prix szkółki szachowej o Puchar Dyrektora MOK po 11 turniejach