Wyniki przedostatniego turnieju szachów szybkich GP Dyrektora MOK

W piątek, 24 listopada odbył się kolejny turniej szachów szybkich P 8’+3” z cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. 

W turnieju udział wzięło 20 zawodników. Po rozegraniu 7 rund zwyciężył z kompletem zwycięstw Szymon Banach, który wyprzedził Dawida Romańskiego  – 5,5 punktów i Pawła Nawrockiego – 5 punktów. Nagrodę dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji dzieci do lat 10 otrzymała Natasza Klimko, która zgromadziła 3 punkty. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Dwa ostatnie w tym roku „piątkowe” turnieje GP MOK odbędą się 8 grudnia (3’+2”) oraz 15 grudnia (8’+3”). Początek o 17.45. Zapisy do 17.30.

Zobacz także:

Wyniki IX turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich – Gniezno, 2017.11.24

Klasyfikacja indywidualna po IX turniejach

Klasyfikacja drużynowa po IX turniejach