Wyniki trzeciego turnieju GP Dyrektora MOK 2019

W piątek 5 kwietnia b.r. odbył się trzeci w tym roku turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK.

W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem 8’+3” udział wzięło 20 miłośników królewskiej gry w tym liczne grono jej najmłodszych adeptów. Zwycięstwo odniósł Szymon Banach, który wyprzedził Mirosława Sobczaka oraz Zuzannę Szeląg. W klasyfikacji juniorów do lat do lat 8 triumfował Michał Górecki; do lat 10 Anna Oszutowska; do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 18 Zuzanna Szeląg. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 26 kwietnia. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45. 

Zobacz także:

Wyniki trzeciego turnieju 

Klasyfikacja drużynowa po 3 turniejach

Klasyfikacja indywidualna po 3 turniejach