Wyniki trzeciego turnieju z cyklu GP Elpos-Prymus-MOK 2019

W piątek, 29 marca b.r. rozegrano trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Elpos-Prymus-MOK. 

W sześciorundowych zawodach szachów szybkich (P 10′) udział wzięło 23 młodych adeptów królewskiej gry, którzy uczestniczą w cotygodniowych zajęciach „Szkółki Szachowej MOK”. Wyniki oraz dorobek punktowy triumfatorów w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:

Grupa do lat 8:

1. Oliwier Radwański – 4 

2. Michał Górecki – 3,5

3. Leon Szeszycki – 3 

Grupa do lat 10: 

1. Karol Szeszycki – 4

2. Anna Oszutowska – 3,5

3. Filip Witkowski – 3

Grupa powyżej 10 lat:

1. Karol Stanisławski – 5,5 

2. Lena Frąckowiak – 5

3. Mikołaj Gubała – 5

Triumfatorzy otrzymali pamiątkowe kubki oraz medale ufundowane przez firmę Elpos. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach. Czwarty turniej cyklu odbędzie się już za dwa tygodnie, w piątek, 12 kwietnia.

Zobacz także:

Wyniki turnieju 

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka

Klasyfikacja po trzech turniejach