Wyniki turniejów z udziałem zawodników Chrobrego

W ostatnich dniach odbyło się kilka turniejów, w których udział wzięli zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego. Osiągnęli oni następujące wyniki:

W niedzielę, 26 lutego b.r. rozegrano w Poznaniu X turniej z cyklu „Szachy w szkole” (7 rund P 15′). W turnieju klas IV-VI w stawce 28 zawodników triumfował Michał Górecki, zaś w turnieju klas III, z udziałem 35 uczestników, Adam Górecki był 5.

Wyniki turnieju

W sobotę, 25 lutego b.r. w Łochowie odbył się w Łochowie XIII Międzyszkolny Turniej Szkolny im. Mariana Rejewskiego (7 rund P 10′). W turnieju A (urodzeni 2008-2012), w stawce 41 szachistów, Tomasz Nawrocki był 3 (drugie miejsce w klasyfikacji do lat 13), zaś Franciszek Błochowiak uplasował się na miejscu 15.

Wyniki turnieju

Natomiast w niedzielę, 5 marca b.r. w rozegranym w Środzie Wielkopolskiej Otwartym Turnieju Szachów Szybkich (9 rund P 10’+5″). W gronie 48 zawodników Michał Górecki był 6, Jan Szeszycki 13, Krzysztof Prus 24, a Antoni Prus 27.

Wyniki turnieju

Foto z turniejów w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej nadesłane przez Łukasza Góreckiego