Wyniki turnieju blitza 3’+2″ w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 4 listopada b.r. rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Grono 26 gnieźnieńskich szachistów rywalizowało na dystansie 11 rund w turnieju blitza 3’+2”. Pewne zwycięstwo odniósł junior Szymon Banach, który zgromadził 10,5 punktów i wyprzedził Wiesława Banacha – 9 punktów oraz Emila Wiśniewskiego – 8,5 punktów. W rywalizacji dzieci ze „Szkółki szachowej MOK” do lat 8 najlepszym okazał się Krystian Obara – 5,5 punktów; do lat 10 triumfowała Zuzanna Szeląg – 5,5 punktów, zaś powyżej 10 lat Karol Nawrocki – 6,5 punktów. Dyplom dla najlepszej juniorki turnieju otrzymała Edyta Nawrocka, która zgromadziła 6 punktów. Następny turniej odbędzie się w piątek, 18 listopada, jak zwykle od godziny 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki blitza 3’+2″ 4.11.2011r.

Klasyfikacja generalna GP MOK po 25 turniejach