Wyniki turnieju blitza P 3’+2” GP MOK

W piątek, 11 maja b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano w 11-rundowym turnieju blitza, w którym każdy z zawodników ma do dyspozycji 3 minuty, a za każde wykonane posunięcie zegar dolicza mu automatycznie 2 sekundy. W gronie 18 zawodników zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – obaj po 9 punktów oraz Emila Wiśniewskiego – 8,5 punktów. Najlepszą zawodniczką imprezy okazała się juniorka Edyta Nawrocka z dorobkiem 5 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Szymon Walkowiak – 3 punkty; do lat 10 Antoni Kamiński – 5 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach – 8 punktów. Turniej sędziował Piotr Przybylski. Koleje zawody – klasyczny turniej blitza P 5′ – zaliczany do klasyfikacji GP Dyrektora MOK już za tydzień, w piątek 18 maja, jak zwykle w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o 17.45. Zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju GP P 3’+2” 11.05.2012 r.

Klasyfikacja generalna GP MOK po 9 turniejach