Wyniki turnieju blitza P 3’+2” GP MOK

W piątek, 15 czerwca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano w 11-rundowym turnieju blitza, w którym każdy z zawodników ma do dyspozycji 3 minuty, a za każde wykonane posunięcie zegar dolicza mu automatycznie 2 sekundy. W gronie 19 zawodników zwycięstwo z dorobkiem 9,5 punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Łukasza Bardeli i Mirosława Sobczaka – obaj po 8,5 punktów. Najlepszą zawodniczką imprezy okazała się juniorka Aleksandra Hubert z dorobkiem 3 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 3 punkty; do lat 10 Szymon Nawrocki – 5,5 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 6 punktów, zaś do lat 18 Jakub Pogodziński – 8 punktów. Turniej sędziował Piotr Przybylski. Koleje zawody – klasyczny turniej blitza P 5′ – zaliczany do klasyfikacji GP Dyrektora MOK już za tydzień, w piątek 22 czerwca, jak zwykle w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o 17.45. Zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza 3’+2″ GP MOK 15 .06.2012 r.

Klasyfikacja generalna po 11 turniejach