Wyniki turnieju blitza P 3’+2” Grand Prix Dyrektora MOK

W piątek, 13 kwietnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano siódmy turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano w 11-rundowym turnieju blitza, w którym każdy z zawodników ma do dyspozycji 3 minuty, a za każde wykonane posunięcie zegar dolicza mu automatycznie 2 sekundy. W gronie 27 zawodników zwycięstwo odniósł junior Szymon Banach, który zgromadził 10,5 punktów. Wyprzedził Łukasza Bardeli – 10 punktów oraz Jana Kujawskiego – 8 punktów. Najlepszą zawodniczką imprezy okazała się juniorka Edyta Nawrocka z dorobkiem 6 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 4 punkty; do lat 10 Alan Kajdaniak – 6 punktów; do lat 14 Piotr Kamiński – 6 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach – 10,5 punktów. Turniej, w zastępstwie nieobecnego Piotra Przybylskiego, sędziował Emil Wiśniewski. Koleje zawody – klasyczny turniej blitza P 5′ – zaliczany do klasyfikacji GP Dyrektora MOK już za tydzień, w piątek 20 kwietnia, jak zwykle w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury. Rozpoczęcie o 17.45. Zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza P 3’+2″ w ramach GP Dyrektora MOK 13.04.2012 r.

Klasyfikacja generalna GP Dyrektora MOK po VII turniejach