Wyniki turnieju blitza P 3’+2” w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 9 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem był to 11-rundowy turniej blitza P 3’+2″. Rywalizację zdominowało trzech zawodników, którzy przewodzą w klasyfikacji generalnej Grand Prix. Zwycięstwo odniósł Jan Kujawski z dorobkiem 9,5 punktów, który wyprzedził Wiesława Banacha i Łukasza Bardeli – obaj po 9 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Zuzanna Szeląg – 5,5 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 5 punktów; do lat 10 Szymon Nawrocki – 6 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7 punktów, a do lat 18 Szymon Banach – 7 punktów. Następny turniej już za tydzień, 16 marca w sali 402. Zapisy do 17.30. Początek o 17.45. Serdecznie zapraszamy.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza 3’+2″ w ramach GP Dyrektora MOK 9.03.2012 r.

Klasyfikacja generalna po 5 turniejach