Wyniki turnieju blitza P 3’+2″ GP Dyrektora MOK

W piątek, 2 grudnia b.r. rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano na dystansie 11 rund tempem po 3 minuty na rozegranie partii i dodatkowe 2 sekundy za każde wykonane posunięcie. Zwyciężył Wiesław Banach z kompletem 11 punktów, przed Mirosławem Sobczakiem – 10 punktów oraz Emilem Wiśniewskim – 8,5 punktów. Wśród zawodników szkółki szachowej MOK do lat 8 najlepszym okazał się Gracjan Korytowski – 5,5 punktów; w grupie do lat 10 triumfował Antoni Kamiński z dorobkiem 6 punktów, zaś w grupie powyżej 10 lat Marek Nawrocki – 6,5 punktów. Nagrodę dla najlepszej kobiety turnieju otrzymała Zuzanna Szeląg – 5 punktów.

 

 

Jak już informowaliśmy kolejny turniej (który miał zostać rozegrany w piątek, 9 grudnia) odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 3’+2” 02.12.2011r.

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po XXVIII turniejach