Wyniki turnieju blitza P 3’+2″ w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 11 lutego b.r. odbył się czwarty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 3 minuty i za każde wykonane posunięcie otrzymuje dodatkowo 2 sekundy.

W piątek, 11 lutego b.r. odbył się czwarty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 3 minuty i za każde wykonane posunięcie otrzymuje dodatkowo 2 sekundy. Zwyciężył Wiesław Banach z dorobkiem 10,5 punktów z 11 partii, przed Łukaszem Bardeli – 10 punktów i juniorem Piotrem Śnihurem z Konina – 7,5 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Marek Nawrocki, a do lat 10 jego młodszy brat Szymon. Turniej jak zwykle sędziował Piotr Przybylski. Kolejny turniej już w najbliższy piątek, 18 lutego.

 

Zobacz także:

Turniej P 3’+2″ 11.02.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po IV turniejach

Relacja video