Wyniki turnieju blitza P 3’+2″ w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 8 kwietnia b.r. odbył się dziesiąty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 3 minuty i za każde wykonane posunięcie otrzymuje dodatkowo 2 sekundy.

Zwyciężył Wiesław Banach z dorobkiem 10,5 punktów z 11 partii, przed Mirosławem Sobczakiem – 10 punktów i Szymonem Banachem – 8,5 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Karol Nawrocki, do lat 10 Szymon Nawrocki, a do lat 8 Krystian Obara. Turniej jak zwykle sędziował Piotr Przybylski. Kolejny turniej już w najbliższy piątek, 15 kwietnia.

 

 

Zobacz także:

Turniej P 3’+2” 08.04.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po X turniejach

Zdjęcia z turnieju