Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 28 stycznia b.r. odbył się trzeci turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut.

 

W piątek, 28 stycznia b.r. odbył się trzeci turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut. Po raz kolejny rywalizacja nie przyniosła niespodziewanych rozstrzygnięć. Zwyciężył Łukasz Bardeli z kompletem 11 punktów z 11 partii, przed Wiesławem Banachem – 10 punktów i Emilem Wiśniewskim – 8 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Karol Nawrocki, a do lat 10 jego młodszy brat Szymon. Kolejny turniej już za dwa tygodnie.

Zobacz także:

Turniej P 5′ 28.01.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK 2011 po III Turniejach

Relacja video