Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 17 maja b.r. odbył się osiemnasty i zarazem ostatni przed wakacjami turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut. Zwyciężył Wiesław Banach 8,5 punktów z 11 partii przed Jerzym Jabłońskim z Poznania i Kazimierzem Kujawskim obaj po 8 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Jakub Pogodziński – 5 punktów, zaś do lat 10 Szymon Nawrocki – 5,5 punktów. W najmłodszej grupie, dzieci do lat 8 triumfował Gracjan Korytowski – 4,5 punktów. Turniej sędziował i sprawozdanie opracował Piotr Przybylski.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza P’ 5 GP Dyrektora MOK 17.06.2011 r.

Klasyfikacja generalna GP po 18 turniejach

Zdjęcia z turniejów GP z 10 i 17.06.2011 r.