Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 28 października b.r. rozegrano kolejny, 24 turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK.

Tym razem 28 zawodników, w tym wielu juniorów, rywalizowało na dystansie 11 rund w turnieju klasycznego blitza, w którym każdy z graczy ma po 5 minut na rozegranie partii. Zwyciężył Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha – obaj po 10,5 punktów i Emila Wiśniewskiego – 7,5 punktów. W klasyfikacji juniorów szkółki szachowej MOK do lat 8 triumfowała Dorota Doberschütz – 4 punkty; w grupie do lat 10 najlepszą okazała się Aleksandra Hubert z dorobkiem 6 punktów, a w grupie powyżej 10 lat Karol Nawrocki – 7,5 punktów. Dyplom dla najlepszej nienagrodzonej juniorki turnieju otrzymała Edyta Nawrocka, która zgromadziła 5,5 punktów. Następny turniej już za tydzień, 4 listopada od godziny 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza P’ 5 GP Dyrektora MOK – 28.10.2011r.

Klasyfikacja generalna po 24 turniejach