Wyniki turnieju blitza P 5′ w ramach GP Dyrektora MOK

W poniedziałek, 21 listopada b.r. rozegrano kolejny, 27 turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem 24 zawodników rywalizowało na dystansie 11 rund w turnieju klasycznego blitza, w którym każdy z graczy ma po 5 minut na rozegranie partii. Zwyciężył Jan Kujawski, który zgromadził 10.5 punktów i wyprzedził Łukasza Bardeli – 10 punktów oraz Wiesława Banacha – 8 punktów. W klasyfikacji juniorów szkółki szachowej MOK do lat 8 triumfował Gracjan Korytowski – 1 punkt; w grupie do lat 10 najlepszą okazała się Zuzanna Szeląg z dorobkiem 5 punktów, a w grupie powyżej 10 lat Kamiński Piotr – 5,5 punktów. Dyplom dla najlepszej nienagrodzonej juniorki turnieju otrzymała Edyta Nawrocka, która zgromadziła 5 punktów. Z powodu rozgrywanych w ten weekend Otwartych Mistrzostw Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego następny turniej GP MOK odbędzie się 2 grudnia od godziny 17.45. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju blitza P’ 5 GP Dyrektora MOK – 28.10.2011r.

Klasyfikacja generalna po 27 turniejach

Zdjęcia z turnieju