Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 16 grudnia b.r. odbył się ostatni w tym roku turniej rozgrywany w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Tym razem rywalizowano w klasycznym „blitzu” z tempem po 5 minut dla zawodnika na rozegranie partii na dystansie 11 rund. W gronie 30 zawodników triumfował Jan Kujawski, który wyprzedził juniora Szymona Banacha – obaj po 9,5 punktów oraz Wiesława Banacha – 8,5 punktów. Wśród juniorów szkółki szachowej MOK do lat 8 najlepszym okazał się Krystian Obara – 5 punktów; do lat 10 Antoni Kamiński – 6 punktów, natomiast powyżej 12 lat Karol Nawrocki – 6 punktów. Dyplom dla najlepszej kobiety turnieju otrzymała Edyta Nawrocka, która zgromadziła również 6 punktów.

 

Przed turniejem odbyło się spotkanie opłatkowe członków Chrobrego, połączone ze słodkim poczęstunkiem. Ciastka oraz świąteczne pierniki ufundował Pan Sebastian Korytowski. Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe aniołki przygotowane przez Państwo Doberschütz.

Podsumowanie tegorocznej edycji połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w piątek, 13 stycznia 2012 roku. Wówczas też nastąpi inauguracja nowego cyklu rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zobacz także:

Wyniki turnieju blitza P’ 5 16.12.2011r.

Końcowa klasyfikacja generalna

Zdjęcia z turnieju oraz spotkania opłatkowego