Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 25 lutego b.r. odbył się szósty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut.

W piątek, 25 lutego b.r. odbył się szósty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut. Zwyciężył Jan Kujawski przed Pawłem Nawrockim (obaj po 10  punktów z 11 partii) oraz Mirosławem Sobczakiem – 8,5 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Karol Nawrocki, a do lat 10 Zuzanna Szeląg (oboje po 6 punktów). Turniej sędziował i sprawozdanie opracował Piotr Przybylski. Kolejny turniej w piątek 11 marca b.r. Początek od godziny 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Turniej P’5 25.02.2011r. – wyniki

Klasyfikacja generalna GP MOK po VI turniejach