Wyniki turnieju blitza P 5′ w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 20 kwietnia odbył się VIII turniej szachów błyskawicznych P 5′ zorganizowany w ramach całorocznego cyklu Grand Prix Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Na starcie stanęło 25 zawodników, którzy rozegrali 11 dziesięciominutowych rund. Pewne zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli z dorobkiem 10,5 punktów, który wyprzedził Mirosława Sobczaka – 9,5 punktów i Jana Kujawskiego – 8 punktów. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Edyta Nawrocka z dorobkiem 6 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 4 punkty; do lat 10 Antek Kamiński – 5 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach – 7,5 punktów.

Następną szachową imprezą w MOK-u będzie comiesięczny turniej szachów błyskawicznych P 10′, rozgrywany w ramach Grand Prix 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów, który odbędzie się w piątek, 27 kwietnia b.r. od godziny 17.45 (zapisy do 17.30), w sali 402. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju P 5′ GP Dyrektora MOK – 20.04.2012 r.

Klasyfikacja końcowa po VIII turniejach