Wyniki turnieju blitza P 5′ w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 18 maja odbył się kolejny turniej szachów błyskawicznych P 5′ zorganizowany w ramach całorocznego cyklu Grand Prix Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Na starcie stanęło 24 zawodników, którzy rozegrali 11 dziesięciominutowych rund. Zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Jana Kujawskiego – obaj po 10 punktów oraz juniora Szymona Banacha – 8 punktów. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Ewa Zamiar z dorobkiem 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 1 punkt; do lat 10 Szymon Nawrocki – 6 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 6 punktów, zaś do lat 18 Szymon Banach – 8 punktów.

 

Następną szachową imprezą w MOK-u będzie comiesięczny turniej szachów błyskawicznych P 10′, rozgrywany w ramach Grand Prix 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów, który odbędzie się w piątek, 25 maja b.r. od godziny 17.45 (zapisy do 17.30), w sali 402. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 5′ GP MOK – 18.05.2012 r.

Klasyfikacja po 10 turniejach