Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 22 czerwca odbył się kolejny turniej szachów błyskawicznych P 5′ zorganizowany w ramach całorocznego cyklu Grand Prix Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Na starcie stanęło 26 zawodników, którzy rozegrali 11 dziesięciominutowych rund. Zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Wiesława Banacha – obaj po 9 punktów oraz Pawła Nawrockiego – 7,5 punktów. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się juniorka Zuzanna Szeląg z dorobkiem 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 2 punkty; do lat 10 Alan Kajdaniak – 5 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7 punktów, zaś do lat 18 Marek Nawrocki – 7,5 punktów.

Jednocześnie informujemy, że zaplanowany na najbliższy piątek, 29 czerwca turniej o Grand Prix 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów nie odbędzie się w tym terminie. Nowy termin wkrótce zostanie ustalony i podany na naszej stronie. Przyczyną przełożenia turnieju jest uroczyste przekazanie naszemu klubowi przez prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego szachów parkowych, które nastąpi na gnieźnieńskim rynku, w piątek, 29 czerwca o godzinie 17.00. Bezpośrednio po przekazaniu, czyli około godziny 17.15 odbędzie się na rynku 9-rundowy turniej szachów błyskawicznych P’ 5, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia do godziny 17.00. Wstęp wolny. Przewidziane są nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK – P’ 5, 22.06.2012 r.

Klasyfikacja po 12 turniejach