Wyniki turnieju blitza P’ 5 w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 25 marca b.r. odbył się dziewiąty turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2011. Tym razem rozegrano klasyczny turniej tzw. blitza, w którym każdy z graczy dysponuje na zegarze po 5 minut.

Zwyciężył Mirosław Sobczak 10 punktów z 11 partii przed Pawłem Nawrockim – 9,5 punktów oraz Wiesławem Banachem – 8,5 punktów. Najlepszym juniorem szkółki szachowej MOK w kategorii powyżej lat 10 okazał się Karol Nawrocki – 7,5 punktów, a do lat 10, po raz kolejny Zuzanna Szeląg z dorobkiem 6 punktów. Turniej sędziował i sprawozdanie opracował Piotr Przybylski. Kolejny turniej w piątek 8 kwietnia b.r. Początek od godziny 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Zobacz także:

GP MOK 25 marca 2011r – wyniki

Klasyfikacja po 9 turniejach

Zdjęcia z turnieju