Wyniki turnieju błyskawicznego P 3’+2’’ GP Dyrektora MOK

W piątek, 12 października b.r. odbyły się kolejne zawody w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rozegrano 11-rundowy turniej szachów błyskawicznych P 3’+2’’. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – 9,5 punktów oraz Łukasza Bardeli – 8 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Zuzanna Szeląg – 6 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski, który zgromadził 5 punktów. W grupie juniorów do lat 10 najlepszym był Antek Kamiński – 5 punktów; do lat 14 Zuzanna Szeląg, zaś do lat 18 Szymon Banach – 5,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Kolejna impreza szachowa z cyklu GP Dyrektora MOK już za tydzień, 19 października. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK 12.10.2012 r.

Klasyfikacja generalna GP Dyrektora MOK po XV turniejach