Wyniki turnieju błyskawicznego P 3’+2’’ GP Dyrektora MOK

W piątek, 16 listopada b.r. odbyły się kolejne zawody w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rozegrano 11-rundowy turniej szachów błyskawicznych P 3’+2’’. Zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który zgromadził 10 punktów i wyprzedził Jana Kujawskiego oraz Pawła Nawrockiego – obaj po 9 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Zuzanna Szeląg – 6 punktów. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski, zaś wśród 10-latków najlepszym był Antoni Kamiński – obaj po 5,5 punktów. W grupie juniorów do lat 14 zwycięstwo odniósł Karol Nawrocki – 6 punktów, natomiast w najstarszej grupie juniorów, do lat 18, rywalizację wygrał Szymon Banach z dorobkiem 8 punktów. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Kolejna impreza szachowa z cyklu GP Dyrektora MOK już za tydzień, 23 listopada. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK P 3’+2”, 16.11.2012 r.

Klasyfikacja generalna po XVII turniejach