Wyniki turnieju błyskawicznego P 5’ GP Dyrektora MOK

W piątek, 21 września b.r. rozegrano kolejny, XIV turniej szachów błyskawicznych P 5’ Grand Prix Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Jana Kujawskiego – obaj z dorobkiem 9,5 punktów oraz Mirosław Sobczaka – 8,5 punktów. Najlepszą kobietą okazała się Edyta Nawrocka – 4 punkty. Wśród juniorów do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski, który zgromadził 2,5 punktów. W grupie juniorów do lat 10 najlepszym był Szymon Nawrocki – 6 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7,5 punktów, zaś do lat 18 Marek Nawrocki – 7 punktów. Następny turniej, który rozgrywany będzie w ramach GP 90-lecia GKSz już w najbliższy piątek, 28 września. Początek o 17.45. Zapisy do 17.30. Serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK P 5′ 21.09.2012

Klasyfikacja generalna GP Dyrektora MOK