Wyniki turnieju P 10′ rozegranego w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 18 listopada b.r. rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano tempem po 10 minut dla zawodnika na dystansie 7 rund. Zwycięstwo odniósł Wiesław Banach, który zgromadził 6,5 punktów i wyprzedził Mirosława Sobczaka 6 punktów i Marka Nawrockiego – 5 punktów. W klasyfikacji juniorów szkółki szachowej MOK do lat 8 najlepszym okazała się Dorota Doberschütz – 3 punkty; w grupie do lat 10 triumfował Antoni Kamiński – 4,5 punktów, zaś w grupie powyżej 10 lat Marek Nawrocki – 5 punktów. Nagrodę dla najlepszej juniorki otrzymała Zuzanna Szeląg – 3 punkty. Przypominamy, że kolejny turniej rozegrany zostanie wyjątkowo w poniedziałek, 21 listopada od godziny 18.00 w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 10′ 18.11.2011 r.

Klasyfikacja generalna po XXVI turniejach