Wyniki turnieju P 10′ rozegranego w ramach GP Dyrektora MOK

W poniedziałek, 12 grudnia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbył się kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano na dystansie 7 rund, tempem po 10 minut na zawodnika. Zwyciężył Wiesław Banach –  6 punktów, przed juniorem Markiem Nawrockim – 5,5 punktów oraz Mirosławem Sobczakiem – 5 punktów. Wśród dzieci ze szkółki szachowej MOK do lat 8 najlepszym okazał się Gracjan Korytowski – 3 punkty; w grupie do lat 10 triumfował Szymon Nawrocki – 4 punkty, zaś powyżej 10 lat Marek Nawrocki – 5,5 punktów. Dyplom dla najlepszej juniorki turnieju otrzymała Zuzanna Szeląg, która zgromadziła 3 punkty. Kolejny – i zarazem ostatnie w tym roku – turniej już w najbliższy piątek, 16 grudnia w sali 402. Początek od godziny 17.45.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki P 10′ 12 grudnia 2011r.

Klasyfikacja generalna po XXIX turniejach