Wyniki turnieju w Wolsztynie

W niedzielę, 13 października b.r. czterech juniorów Chrobrego Gniezno wybrało się do Wolsztyna, by wziąć udział w „Wolsztyńskich Spotkaniach Szachowych pod patronatem Starosty Ryszarda Kurpa”. rozegranym w ich ramach 9 – rundowym turnieju szachów szybkich P 15′, który na starcie zgromadził 64 zawodników, bardzo dobrze spisał się Jan Kukorowski. Młody zawodnik Chrobrego zdobył 4,5 punktów i w klasyfikacji generalnej uplasował się na wysokiej 32 pozycji, wyprzedzając wielu bardziej doświadczonych szachistów. Uzyskany rezultat pozwolił Jasiowi zająć drugie miejsce w grupie do lat 12. Pozostali zawodnicy Chrobrego zakończyli rywalizację na następujących miejscach: 36 Szymon Banach, 39 Kamil Żurawski – obaj po 4 punkty, 49 Wojciech Kukorowski – 3,5 punktów.

Wyniki

Zdjęcia z Turnieju podesłane przez Jacka Kukorowskiego