Wyniki turnieju z okazji Dnia Dziecka

W sobotę, 2 czerwca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano tradycyjny, siedmiorundowy turniej z okazji Dnia Dziecka, w którym udział wzięło dwadzieścioro młodych adeptów królewskiej gry uczęszczających na zajęcia szkółki szachowej. Zgodnie z oczekiwaniami rywalizację zdominowali najstarsi i najbardziej doświadczeni juniorzy. Zwyciężył Karol Nawrocki przed swoim bratem Markiem – obaj po 6 punktów. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: 3 – Wojciech Doberschütz, 4 – Szymon Nawrocki, 5 Kamil Żurawski, 6 – Szymon Dopierała – wszyscy z dorobkiem 4,5 punktów. W osobno prowadzonej klasyfikacji do lat 12, w której nagrodą był amatorski komputer szachowy, triumfował Wojciech Doberschütz. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski, zaś zdjęcia wykonał Krzysztof Szeląg.

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju z okazji Dnia Dziecka 2.06.2012 r.

Zdjęcia z turnieju