Wyniki VI turnieju z cyklu GP Dyrektora MOK

W piątek, 16 marca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem był to 11-rundowy turniej blitza P 5′. Zwycięstwo odniósł Wiesław Banach z dorobkiem 10,5 punktów, który wyprzedził Jana Kujawskiego i Łukasza Bardeli – obaj po 9 punktów. Najlepszą kobietą okazała się utalentowana juniorka Aleksandra Hubert, która zgromadziła 6 punktów. W klasyfikacji juniorów doszło tym razem do kilku niespodziewanych rozstrzygnięć. W grupie do lat 8 triumfował Mateusz Żurawski – 4,5 punktów; do lat 10 Alan Kajdaniak – 5,5 punktów; do 14 Aleksandra Hubert – 6 punktów, a do lat 18 Marek Nawrocki – 7 punktów. Turniej jak zwykle sędziował Piotr Przybylski. Następna impreza rozegrana zostanie już za tydzień, 23 marca i będzie nią turniej P 10′ z cyklu GP 90-lecia. Zapisy do 17.30. Początek o 17.45. Serdecznie zapraszamy.

 

Zobacz także:

Wyniki VI Turnieju GP Dyrektora MOK 16.03.2012 r.

Klastfikacja  generalna po 6 turniejach