Wyniki wrześniowego turnieju GP Elpos-Prymus-MOK

W sobotę, 15 września b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury szósty turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK

W imprezie udział wzięło 21 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł Olaf Jagodziński, który wyprzedził Alana Jagodzińskiego – obaj po 4,5 punktów oraz Macieja Stanczewskiego – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował Karol Stanisławski – 5 punktów, wyprzedzając Oskara Radwańskiego – 4,5 punktów oraz Annę Oszutowską – 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończyła z dorobkiem 4 punktów Aleksandra Łukasik, wyprzedając Gabriela Januchowskiego i Oliwiera Radwańskiego – obaj po 3 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki VI turnieju

Klasyfikacja po V turniejach

Klasyfikacja po VI turniejach (po sporządzeniu)