Wyniki zaległego turnieju „piątkowego”

W piątek, 20 czerwca b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano zaległy turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2014. Był nim turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, w którym udział wzięło 10 uczestników. W jego trakcie odbyło się 7 rund systemem szwajcarskim, w których skojarzona para rozegrała dwie partie (białym i czarnym kolorem). Zwyciężył Szymon Banach, który zgromadził 12 punktów i wyprzedził Łukasza Bardeli – 11 punktów oraz Kamila Żurawskiego – 10 punktów. Wśród juniorów triumfował Szymon Banach, zaś w gronie zawodników z III kategorią Mateusz Żurawski – 6 punktów.

 

Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny turniej (P 7’+3”) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się w piątek, 27 czerwca. Początek o 17.45. Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VI turnieju GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 – 20.06.2014 r.

Klasyfikacja GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 po 6 turniejach