Wznowiono rozgrywki GP Dyrektora MOK

W piątek, 18 września b.r. wznowiono po wakacyjnej przerwie popularne wśród gnieźnieńskich szachistów rozgrywki Grand Prix Dyrektora MOK.

Tego dnia odbył się turniej przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W gronie 15 uczestników zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego – obaj po 5,5 punktów i Szymona Banacha – 4,5 punktów. Następną zaplanowaną imprezą będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 25 września. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Wyniki VII turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 18.09.2015

Indywidualna klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po VII turniejach

Drużunowa klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po VII turniejach