XLVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna – komunikat organizacyjny

Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który rozegrany zostanie w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 22 maja 2016 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z nim i dokonywania zapisów. Można się zapisywać poprzez program ChessManager, który posłuży do sędziowania naszej imprezy.

Można zapisać się także poprzez serwis Chessarbiter: po wejściu do serwisu Chessarbiter nastąpi automatyczne przekierowanie do programu ChessManager. Dalej należy postępować według jego wskazań.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z zapisywaniem się prosimy o kontakt z sędzią głównym turnieju Maciejem Cybulskim (vide komunikat). 

Uwaga: w czasie zapisywania się do turnieju zachęcamy do podawania serwisowi ChessManager numeru telefonu komórkowego, dzięki czemu przed każdą rundą otrzymają Państwo sms z informacją o kojarzeniu. Spowoduje to przyśpieszenie oraz ułatwienie w trakcie przeprowadzania rozgrywek.  

Zobacz także:

XLVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna – komunikat organizacyjny

Zapisy przez serwis ChessManager 

Zapisy przez serwis Chessarbiter 

Relacja z ubiegłorocznego turnieju