XLVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna – komunikat organizacyjny

Mamy przyjemność opublikować komunikat organizacyjny o XLVII Międzynarodowym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna, który rozegrany zostanie w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w niedzielę, 7 maja 2017 roku.

Zachęcamy do zapoznania sie z komunikatem i do udziału w rozgrywkach. Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna jest najdłużej, nieprzerwanie organizowaną imprezą sportową w naszym mieście.

Zobacz także:

Serwis turniejowy na chessarbiter

Relacja z XLVI Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna – 2016 rok

Zaproszenie na imprezy towarzyszące

Klubowy Turniej Szachów Błyskawicznych i Szachowy Turniej Par z udziałem szachistów z Litwy

Relacje, wyniki, zdjęcia z turnieju