Życzenia dla Stefanii i Bartka!

W przyszłą sobotę, 9 marca b.r., mieszkający od dłuższego czasu w Anglii, nasz kolega klubowy Bartek Kyciak bierze ślub! Wybranką jego serca jest Stefania. Z tej okazji powstała strona ślubu i wszystkich spraw z nim związanych. Dlatego też zachęcamy członków Chrobrego bądź zawodników z innych klubów, którzy znają Bartka z szachowych potyczek o napisanie kilku zdań skierowanych do nowożeńców. Zapewne sprawią one wiele radości i przypomną o starych znajomościach.

Po wejściu na wspomnianą stronę: www.bart-stef.com należy wprowadzić hasło: 090313 (czyli datę ślubu) i po odczekaniu kilkunastu sekund (intro) kliknąć na znajdującą się po prawej stronie zakładkę „guest book”. Wówczas w polu dialogowym wprowadzamy swoje imię bądź nazwisko lub pseudonim, następnie podajemy swojego maila i już możemy redagować życzenia. Aby przesłać je adresatom wystarczy wpisać widoczny obok kod i zatwierdzić wysyłkę.