Za nami drugi turniej z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 2 lutego b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury drugi turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

W imprezie udział wzięło 36 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł z dorobkiem 5,5 punktów Alan Jagodziński, który wyprzedził Olafa Jagodzińskiego – 5 punktów i Macieja Stanczewskiego – 4,5 punktów. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfował Karol Stanisławski, który wyprzedził Tymoteusza Bakaja – obaj po 5 punktów i Mikołaja Gubałę – 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończyła Aleksandra Łukasik – 3 punkty przed Oliwierem Radwańskim i Mateuszem Owczarzakiem – obaj po 2 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Kolejny turniej z tego cyklu w piątek, 2 marca. 

Zobacz także:

Wyniki 2. Turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK 

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach (po sporządzeniu)

Zdjęcia nadesłane przez Sławomira Bakaja 

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga