Za nami kolejne rundy w wielkopolskich rozgrywkach seniorskich

Trwają rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów. W niedzielę, 8 grudnia b.r. odbyły się kolejne ligowe zjazdy III i IV Ligi Seniorów, podczas których wystąpiły m.in. gnieźnieńskie drużyny, rywalizujące w obu klasach rozgrywkowych.

W Wielkopolskiej III Lidze Seniorów Chrobry II Gniezno walczył w Kórniku w meczach 4 i 5 rundy. Najpierw zremisował 3-3 z Wieżą Kórnicką Kórnik, a następnie wygrał w stosunku 3,5- 2,5 z ekipą Piasta Śrem. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Krzysztof Raczyński – 1, Jan Wojdak – 1, Rafał Nowak – 2, Jarosław Tomczykowski – 0, Mirosław Sobczak – 1,5, i Natasza Klimko – 1 (wszyscy z 2 partii).

Natomiast zjazd Wielkopolskiej IV Lidze Seniorów (grupa B) odbył się ponownie w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie. W porannej rundzie drużyna Chrobrego III Gniezno zremisowała 3-2 z Hetmanem II Konin, a następnie pokonała Hetmana III Konin w stosunku 4,5-0,5. Punkty zdobyli: Jan Kukorowski – 1, Zygmunt Kujawski – 1,5, Mateusz Żurawski – 2, Jan Kabziński – 2, Anna Oszutowska – 2 (wszyscy z 2 partii). 

Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego Prymusa Gniezno pokonała Hetmana III Konin 4-1 oraz zwyciężyła ekipę Hetmana II Konin 3-2. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 2, Karol Stanisławski – 1,5, Oskar Radwański – 1, Filip Witkowski – 1, Lena Frąckowiak – 1,5 (wszyscy z 2 partii).

Jednocześnie informujemy, że wynik partii Piotr Zimny – Mirosław Sobczak w meczu 2 rundy Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów pomiędzy Chrobry III Gniezno a GKS I Gorzyce Wielkie został przez sędziego głównego rozgrywek zweryfikowany jako zwycięstwo naszego zawodnika.

Zobacz także:

Strona W III LS

Strona W IV LS gr. B