Za nami kolejne zjazdy Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów

W niedzielę, 4 lutego b.r. trzy drużyny Chrobrego udały się do Konina, aby wziąć udział w kolejnych zjazdach Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów.

Występująca w III lidze ekipa Chrobrego II uległa drużynie ubezpieczenia7dni Hetman Konin w stosunku 2,5-3,5 oraz pokonała zespół UKS Kiełbaska Kościelec 4-2. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński – 0,5, Wiesław Banach – 1, Mirosław Sobczak – 2, Ryszard Kujawski – 0,5, Dawid Romański – 1, Zuzanna Szeląg – 1,5 (wszyscy z 2 partii). 

Natomiast w IV lidze gr. B drużyna Chrobrego III przegrała z ubezpieczenia7dni Hetman II Konin 1-4 i pokonała w stosunku 5-0 zespół ubezpieczenia7dni Hetman III Konin. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Kami Żurawski – 1, Emil Wiśniewski – 2, Jan Kabziński – 1, Mateusz Żurawski – 1, Ewa Zamiar – 1 (wszyscy z 2 partii). Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego IV najpierw pokonała ubezpieczenia7dni Hetman III Konin 4-1, a następnie uległa w stosunku 2,5-3,5 zespół ubezpiecznia7dni Hetman II Konin. Punkty dla Chrobrego IV zdobyli: Marcel Butyrowski – 1,5, Jan Kukorowski – 2, Piotr Krawczyk – 1, Rafał Macherzyński – 1, Maria Ciesielska – 0 (wszyscy z 2 partii). 

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów