Za nami kolejny turniej GP Dyrektora MOK

W piątek, 10 października b.r rozegrano kolejny turniej w ramach GP Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano w zawodach szachów szybkich P 7’+3”.

W 7-rundowym turnieju, w którym udział wzięło 13 zawodników zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Łukasz Bardeli. Wyprzedził on Wiesława Banacha – 5 punktów i Piotra Kamińskiego – 4 punkty. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Zuzanna Szeląg, która zgromadziła 4 punkty. Najlepszym juniorem do lat 10 był Mateusz Żurawski – również z dorobkiem 4 punktów. Wśród juniorów do lat 14 triumfowała Zuzanna Szeląg, zaś do lat 18 Piotr Kamiński. Następny turniej z cyklu GP (P 3’+2”) już w najbliższy piątek, 17 października b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XVI turnieju szachów szybkich  P 7’+3” – Gniezno, 10.10.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 16 turniejach

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga