Za nami kolejny turniej GP Dyrektora MOK

W piątek, 14 października b.r rozegrano kolejny turniej w ramach GP Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano w zawodach szachów szybkich P 7’+3”. W 7-rundowym turnieju, który rozegrany został systemem kołowym udział wzięło 8 zawodników. Zwycięstwo odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha i Łukasza Bardeli – wszyscy po 6 punktów. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Agata Wesołowska, która zgromadziła 1,5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 10 był Mateusz Żurawski – również z dorobkiem 1,5 punktów. Wśród juniorów do lat 14 triumfował Maksymilian Łepski, zaś do lat 18 Szymon Banach. Następny turniej z cyklu GP (P 3’+2”) w piątek, 28 listopada b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XVIII turnieju szachów szybkich  P 7’+3” – Gniezno, 14.11.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 18 turniejach